Ravintola 931 ja TamU-K jatkavat yhteistyötään kaudella 2014
Kehräsaaressa sijaitseva Ravintola 931 jatkaa yhteistyötään Sinipaitojen kanssa myös kaudella 2014. Tervetuloa 931:n rennon letkeään tunnelmaan!

Klubi-illoistaan, samoissa tiloissa toimivasta elokuvateatteri Niagarasta ja laajasta lautapelivalikoimastaan tunnettu 931 tarjoilee asiakkailleen Kehräsaaressa juomien lisäksi pientä purtavaa aina muffineista ja munkeista salaatteihin ja lämpimiin leipiin. Seuran jäsenkortilla kaikista tuotteista saa vielä 10 % alennuksen. Jalkapallotaustan itsekin omaava omistaja Pekka Virhiä toivottaa TamU-K:lle onnea ja menestystä tulevaan kauteen.
Seuran varapuheenjohtaja Antti Niemistö ei peittele tyytyväisyyttään: ”Mahtavaa että Ravintola 931 jatkaa tukijoukoissamme! Yhteinen futisvisamme on saavuttanut jo mukavasti suosiota, ja se on itsellenikin aina mukava tilaisuus tavata tuttuja sinistä väriä tunnustavia jalkapalloihmisiä.”
Seuraavan kerran Ravintola 931:ssä kisataan kaupungin kiihkeimmässä futisvisassa jo ensi viikon torstaina 27.3. klo 19 alkaen.
Lisätietoja: www.ravintola931.com




